Samsung Galaxy S3 mini — Mobile Network not Available

• Replies:0
Özer Erdoğan
  • Forum posts: 10

Nov 11, 2015, 11:00:44 AM via Website

Merhabalar arkadaşlar,

Müsadenizle direkt olarak mevzuya geçiyorum.
Yakın bir arkadaşım " meizu " markalı bir çin menşei akıllı telefon aldı. Açıkcası benim çin telefonu denilince akıla bir tarafından anten çıkacak mutlaka TV özelliği olacak bir telefon bekliyordum. Abi telefon uçuyor. İşletim sistemi olsun, teknik alt yapısı olsun fiyatına göre o kadar güzel bir telefon ki. Neyse lafı uzatmayayım, bende bir merak başladı ki sormayın dostlar. Miui adlı bir çin yazılım firması olduğunu ve bu firmanın çin deki en iyi yazılımcılardan olduğunu öğrendim. Hele bir de miui v5 ROM buldum bizim emektara değmeyin keyfime. Şiddetle öneriyorum o kadar rom yükledim miui gibi rom görmedim eğer telefonumu düzelte bilirsem burada paylaşacağım ekran görüntüsünü vs.

Şimdi miui o kadar hoşuma gitti ki bende v5 var ama ben v7 kurmak istiyorum. Neyse bir v7 rom buldum onu yüklüyorum, abi telefon sim kartı görmüyor. Allem ettim kallem ettim yok abi sim kart takılı, telefonda bir sim kartın takılı olduğundan haberdar fakat ağ'a bağlanamıyorum. Fabrika ayarlarına döndüm yok, farklı romlar yükledim yok. Sim kartım başka telefonda şuan ve çalışıyor sim kartta sorun yok. Sorun muhtemelen yazılımsal ama ben çözemiyorum.

Var mı bir babayiğit bir yardım etse de şu emektarı düzeltsem?

Ha bu arada miui ye geri döndüreceğim. Sizlere de şiddetle öneriyorum. On numara.

Saygılar,
Hürmetler..

Özer E.

— modified on Nov 11, 2015, 11:01:16 AM

Reply